Marlena i Marek to niesamowita para młodych ludzi pełna optymizmu i pozytywnej energii, która udzieliła nam się podczas realizacji filmu z uroczystości ich ślubu i wesela w Pruszkowie koło Warszawy. Międzynarodowe towarzystwo gości gwarantowało wspaniałą zabawę.
Film zrealizowany w technologii 4K.
Realizacja: mm-studio.pl
Przyjęcie: karczmanapiwnej.pl
Fotografie: Paweł Gajewski

 

 

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.