Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Cennik

Aby poznać ofertę wyślij zapytanie.
(*) - pole wymagane
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych niezbędnych do przedstawienia oferty:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych wskazanych w niniejszym zapytaniu i zgodzie na przetwarzanie wyrażonej poniżej jest: Marcin Zimnicki MM-Studio z siedzibą przy ul. Milejowicka 23N, 26-600 Radom.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania oferty.
3. Klikając przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na przekazanie nam dobrowolnie swoich danych osobowych.
4. Celem zbierania danych jest przedstawienie oferty MM-Studio w zakresie podanym w zapytaniu.
5. Dane nie zostaną udostępnione jakimkolwiek innym podmiotom ani nie zostaną przekazane do państw trzecich.
6. Podane dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zapytania.
Pełny tekst polityki prywatności dostępny jest TUTAJ

Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie wysłania wiadomości.
Oświadczam, że zapoznałem się z *Polityką prywatności MM-Studio.PL* oraz zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.

Wesele z Klasą

MM-Studio - wyjątkowe filmy ślubne, dron, 4K, teledysk