Karolina i Karol
Urocza młoda para i ich wspaniała uroczystość w zabytkowym kościele w Radomiu. Perfekcyjnie przygotowane w każdym detalu wesele odbyło się w hotelu WASIK w Orońsku koło Radomia. Gości bawił zespół Twenty One.
Realizacja: mm-studio.pl
Przyjęcie: Hotel WASIK Orońsko
Zespół: www.twentyone.com.pl
Muzyka: Artlist.io

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.