OFERTA ŚLUBNA

Pracujemy dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy filmowanie ślubów, wesel, chrzcin, komunii świętej, studniówek oraz innych uroczystości, w tym również wideofilmowanie lustrzankami dSLR. Realizujemy ciekawe i dynamiczne filmy i teledyski ślubne.

Przy realizacji filmów stosujemy nowoczesny sprzęt, w formacie FULL HD. Tak, tak, wiemy, wiele firm również ma to w ofercie. Nas wyróżniają jednak szczegóły, które chcielibyśmy przedstawić podczas spotkania w naszej siedzibie. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze usługi to: wideofilmowanie oraz fotografia ślubna
Zapraszamy do obejrzenia naszych wybranych produkcji filmowych oraz galerii foto.

Od stycznia 2017 roku w naszej ofercie jakość 4K!

 

Wykonujemy także profesjonalne ujęcia z wykorzystaniem drona. Nasi pracownicy posiadają świadectwa kwalifikacji operatora drona UAVO.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.