Ola i Krzyś – pierwszy taniec.
Dla mnie ten taniec to była magiczna chwila! Tylko on i ja…. pierwszy raz tańczyłam z moim mężem. Nie widziałam nikogo poza nim, świat na ten czas przestał istnieć. Tylko MY i nasza miłość wyrażona w słowach piosenki. — nie mam lepszych słów by określić nasz taniec. Jak obejrzałam ten film to normalnie jakby to było wczoraj! Wszystkie emocje wróciły 😉
Realizacja: MM-Studio mm-studio.pl
DJ: wodzirejnawesele.pl wodzirejnawesele.pl
Photos: Jacek Waszkiewicz jacekwaszkiewicz.com

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.