Zajmujemy się produkcją wideoclipów, od napisania scenariusza poprzez produkcję i montaż oraz barwną korekcję całego filmu. Realizujemy teledyski zarówno na zlecenie wytwórni muzycznych jak i pojedynczych artystów, w tym szczególnie dla początkujących. Jeżeli masz zespół lub występujesz samodzielnie a chcesz wypłynąć na szerokie wody to będzie Ci potrzebny profesjonalnie wykonany teledysk. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pozostałe

FIlm

Blanka – Faded

Pierwszy teledysk naszej najmłodszej gwiazdy. Nagranie zostało wykonane w Radomska Szkoła Rocka Realizacja mm-studio.pl Zdjęcia: Wiktoria Zimnicka...

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.