STREFA KLIENTA

Strefa Klienta to miejsce przeznaczone dla osób, które chcą zobaczyć efekt naszej pracy jeszcze przed zaprezentowaniem materiałów dla swoich bliskich i znajomych. To miejsce, w którym Klienci mogą wybierać zdjęcia do np. albumu przygotowywanego przez naszą firmę.

W celu uzyskania dostępu do swojego profilu – skontaktuj się z nami mailowo mm-studio@mm-studio.pl – uzyskasz wtedy specjalny PIN, który pozwoli Ci obejrzeć Twoje produkcje.

 

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nasze dotychczasowe produkcje Cię przekonały to zapraszamy do kontaktu z nami. Jakość pamięta się dłużej, niż cenę!

tel. 603 091 121

OFERTA DLA FIRM

Zastanawiasz się jak dotrzeć w lepszy sposób do swoich Klientów? Wykorzystaj siłę multimediów w internecie, zrealizuj z nami film promocyjny Twojej Firmy, zaprezentuj swoje produkty lub usługi w innowacyjny sposób! Tworzymy różne formy filmów przeznaczonych dla firm, m.in: materiały szkoleniowe, filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy też promocyjne. Mamy doświadczenie w realizacji teledysków i reportaży. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, aby zaprezentować Twoją Firmę wykorzystując nowatorskie rozwiązania. Oprócz realizacji klipów zajmujemy się także przygotowywaniem i wdrażaniem kompleksowych usług marketingowych.